Ste vedeli,da po carskem rezu mamice očku pripada dopust za nego in pomoč mamici

Ker je carski rez operacija, po kateri potrebuje mama načeloma več časa za regeneracijo in potrebuje pri okrevanju tudi dodatno pomoč, dobi oče nadomestilo plače za 7 delovnih dni za nego ožjega družinskega člana. Kasneje lahko neodvisno od tega koristi tudi očetovski dopust.

Odslej KSS-SK tudi v podjetju DANI AFC d.o.o.

Konfederacija slovenskih sindikatov SINDIKATI KOROŠKE je danes 5.7.18 ob 11ti uri z vodstvom podjetja DANI AFC d.o.o., opravila uvodni sestanek, kjer sta predsednik KSS Gvido Novak in predsednik KSS-SINDIKATI KOROŠKE David Ažnoh, predstavila delovanje našega mladega sindikata, ki na koroškem pod okriljem KSS deluje od leta 2016. V podjetju smo zaradi števila članov reprezentativni in kot taki lahko celostno zastopamo vse pravice delavcev.